8LT321B39SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT321B39SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT321B39SB-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT321B39SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT321B39SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1978 pcs Duomenų lapas 8LT321B39SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-39
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-17411 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 39
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -