8LT317F26PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT317F26PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT317F26PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT317F26PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT317F26PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2102 pcs Duomenų lapas 8LT317F26PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-17197 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -