8LT315B18PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT315B18PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 18C 18#20 PIN RECP
Duomenų lapai: 8LT315B18PA.pdf
  • Pranešimas
8LT315B18PA specifikacijos
Dalies numeris 8LT315B18PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2188 pcs Duomenų lapas 8LT315B18PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-16664
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A