8LT315B15SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT315B15SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Duomenų lapai: 8LT315B15SB.pdf
  • Pranešimas
8LT315B15SB specifikacijos
Dalies numeris 8LT315B15SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1492 pcs Duomenų lapas 8LT315B15SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-16646
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A