8LT0C15B19SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT0C15B19SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 19C 19#20 SKT RECP PCB
Duomenų lapai: 8LT0C15B19SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8LT0C15B19SN specifikacijos
Dalies numeris 8LT0C15B19SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1723 pcs Duomenų lapas 8LT0C15B19SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-15846
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Dabartinis įvertinimas 7.5A