8LT025F19PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT025F19PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 19C 19#12 PIN RECP
Duomenų lapai: 8LT025F19PN.pdf
  • Pranešimas
8LT025F19PN specifikacijos
Dalies numeris 8LT025F19PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1255 pcs Duomenų lapas 8LT025F19PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-15604
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 23A