8LT023Z53SN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT023Z53SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT023Z53SN-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT023Z53SN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT023Z53SN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1456 pcs Duomenų lapas 8LT023Z53SN-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-53
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-15347 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -