8LT023F55PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT023F55PN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT023F55PN-LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8LT023F55PN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT023F55PN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1525 pcs Duomenų lapas 8LT023F55PN-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-15305 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -