8LT021Z11PN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT021Z11PN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT021Z11PN-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT021Z11PN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT021Z11PN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1682 pcs Duomenų lapas 8LT021Z11PN-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-11
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-15144 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -