8LT015B19PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT015B19PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 19C 19#20 PIN RECP
Duomenų lapai: 8LT015B19PN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8LT015B19PN specifikacijos
Dalies numeris 8LT015B19PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2299 pcs Duomenų lapas 8LT015B19PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-14561
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A