8D725K46SN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D725K46SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.8D725K46SN-LC.pdf2.8D725K46SN-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 635 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
  • Pranešimas
8D725K46SN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D725K46SN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 635 pcs Duomenų lapas 1.8D725K46SN-LC.pdf2.8D725K46SN-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-46
"Shell" medžiaga Stainless Steel "Shell Finish" Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-13958 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax)
Apima - Būsto spalva -
funkcijos Firewall Usage Tvirtinimo tipas Threaded
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D725K46BN
8D725K46BN
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8D 46C MIXED SKT J/N
Sandelyje: 619 pcs
parsisiųsti: 8D725K46BN.pdf
RFQ
8D725K61PN-LC
8D725K61PN-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT