8D725K19PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D725K19PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 19C 19#12 PIN J/N
Duomenų lapai: 1.8D725K19PN.pdf2.8D725K19PN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 450 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
  • Pranešimas
8D725K19PN specifikacijos
Dalies numeris 8D725K19PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 450 pcs Duomenų lapas 1.8D725K19PN.pdf2.8D725K19PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-19 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" Passivated Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-13922
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 23A