8D725F61PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D725F61PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 61C 61#20 PIN J/N
Duomenų lapai: 1.8D725F61PA.pdf2.8D725F61PA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D725F61PA specifikacijos
Dalies numeris 8D725F61PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1126 pcs Duomenų lapas 1.8D725F61PA.pdf2.8D725F61PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-13866
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A