8D723F21PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D723F21PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.8D723F21PA-LC.pdf2.8D723F21PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D723F21PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D723F21PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1214 pcs Duomenų lapas 1.8D723F21PA-LC.pdf2.8D723F21PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-21
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-13438 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 21
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -