8D717Z26PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D717Z26PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 26C 26#20 PIN J/N
Duomenų lapai: 1.8D717Z26PB.pdf2.8D717Z26PB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D717Z26PB specifikacijos
Dalies numeris 8D717Z26PB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1311 pcs Duomenų lapas 1.8D717Z26PB.pdf2.8D717Z26PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-13169
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A