8D715Z19PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D715Z19PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.8D715Z19PA-LC.pdf2.8D715Z19PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8D715Z19PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D715Z19PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1367 pcs Duomenų lapas 1.8D715Z19PA-LC.pdf2.8D715Z19PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-12798 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -