8D715W18SD-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D715W18SD-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.8D715W18SD-LC.pdf2.8D715W18SD-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8D715W18SD-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D715W18SD-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1985 pcs Duomenų lapas 1.8D715W18SD-LC.pdf2.8D715W18SD-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-12644 Orientacija D
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -