8D715W15SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D715W15SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 15C 14#20 1#16 SKT J/N
Duomenų lapai: 1.8D715W15SN.pdf2.8D715W15SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8D715W15SN specifikacijos
Dalies numeris 8D715W15SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2132 pcs Duomenų lapas 1.8D715W15SN.pdf2.8D715W15SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-12615
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A