8D715F18SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D715F18SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 18C 18#20 SKT J/N
Duomenų lapai: 1.8D715F18SA.pdf2.8D715F18SA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D715F18SA specifikacijos
Dalies numeris 8D715F18SA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2353 pcs Duomenų lapas 1.8D715F18SA.pdf2.8D715F18SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-12497
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D715F18BB
8D715F18BB
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8D 18C 18#20 SKT J/N
Sandelyje: 1747 pcs
parsisiųsti: 8D715F18BB.pdf
RFQ
8D715F18SA-LC
8D715F18SA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT