8D525Z46SN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D525Z46SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D525Z46SN-LC.pdf2.8D525Z46SN-LC.pdf
  • Pranešimas
8D525Z46SN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D525Z46SN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1308 pcs Duomenų lapas 1.8D525Z46SN-LC.pdf2.8D525Z46SN-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-46
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-11802 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax)
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp