8D525W11PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D525W11PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D525W11PA-LC.pdf2.8D525W11PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8D525W11PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D525W11PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1355 pcs Duomenų lapas 1.8D525W11PA-LC.pdf2.8D525W11PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-11
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-11417 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp