8D523Z53PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D523Z53PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D523Z53PA-LC.pdf2.8D523Z53PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D523Z53PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D523Z53PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1156 pcs Duomenų lapas 1.8D523Z53PA-LC.pdf2.8D523Z53PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-53
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-10649 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Black Zinc Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.768" (44.91mm) Susisiekimo tipas Crimp