8D523W21SA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D523W21SA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D523W21SA-LC.pdf2.8D523W21SA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D523W21SA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D523W21SA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2054 pcs Duomenų lapas 1.8D523W21SA-LC.pdf2.8D523W21SA-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-21
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-10517 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 21
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.768" (44.91mm) Susisiekimo tipas Crimp