8D523K53PN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D523K53PN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D523K53PN-LC.pdf2.8D523K53PN-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 680 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 680 pcs
  • Pranešimas
8D523K53PN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D523K53PN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 680 pcs Duomenų lapas 1.8D523K53PN-LC.pdf2.8D523K53PN-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-53
"Shell" medžiaga Stainless Steel "Shell Finish" Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-10455 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Apima - Būsto spalva -
funkcijos Coupling Nut, Firewall Usage Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Stainless Steel, Passivated