8D523F55SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D523F55SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 55C 55#20 SKT PLUG
Duomenų lapai: 1.8D523F55SB.pdf2.8D523F55SB.pdf
  • Pranešimas
8D523F55SB specifikacijos
Dalies numeris 8D523F55SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1083 pcs Duomenų lapas 1.8D523F55SB.pdf2.8D523F55SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-55 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-10432
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A