8D523F21PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D523F21PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 21C 21#16 PIN PLUG
Duomenų lapai: 1.8D523F21PB.pdf2.8D523F21PB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D523F21PB specifikacijos
Dalies numeris 8D523F21PB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1178 pcs Duomenų lapas 1.8D523F21PB.pdf2.8D523F21PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-21 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-10302
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A