8D521F39PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D521F39PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D521F39PA-LC.pdf2.8D521F39PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D521F39PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D521F39PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1641 pcs Duomenų lapas 1.8D521F39PA-LC.pdf2.8D521F39PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-39
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-9939 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.642" (41.71mm) Susisiekimo tipas Crimp