8D519ZC28PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D519ZC28PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE
Duomenų lapai: 8D519ZC28PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8D519ZC28PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D519ZC28PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1115 pcs Duomenų lapas 8D519ZC28PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-28
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-9843 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 28
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Green Zinc Cobalt
Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm) Susisiekimo tipas Crimp