8D519Z28SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D519Z28SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Duomenų lapai: 1.8D519Z28SN.pdf2.8D519Z28SN.pdf
  • Pranešimas
8D519Z28SN specifikacijos
Dalies numeris 8D519Z28SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1055 pcs Duomenų lapas 1.8D519Z28SN.pdf2.8D519Z28SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-28 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-9790
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 28 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A