8D519W32PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D519W32PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 32C 32#20 PIN PLUG
Duomenų lapai: 1.8D519W32PN.pdf2.8D519W32PN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D519W32PN specifikacijos
Dalies numeris 8D519W32PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2101 pcs Duomenų lapas 1.8D519W32PN.pdf2.8D519W32PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-9688
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A