8D519W18SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D519W18SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D519W18SB-LC.pdf2.8D519W18SB-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8D519W18SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D519W18SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1800 pcs Duomenų lapas 1.8D519W18SB-LC.pdf2.8D519W18SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-18
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-9621 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18 (14 + 4 Triax)
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm) Susisiekimo tipas Crimp