8D519W18PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D519W18PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D519W18PA-LC.pdf2.8D519W18PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D519W18PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D519W18PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1662 pcs Duomenų lapas 1.8D519W18PA-LC.pdf2.8D519W18PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-18
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-9607 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18 (14 + 4 Triax)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm) Susisiekimo tipas Crimp