8D517W26SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D517W26SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D517W26SB-LC.pdf2.8D517W26SB-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
8D517W26SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D517W26SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1822 pcs Duomenų lapas 1.8D517W26SB-LC.pdf2.8D517W26SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-9175 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.406" (35.71mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D517W26SD-LC
8D517W26SD-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE