8D515Z19PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D515Z19PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 19C 19#20 PIN PLUG
Duomenų lapai: 1.8D515Z19PN.pdf2.8D515Z19PN.pdf
  • Pranešimas
8D515Z19PN specifikacijos
Dalies numeris 8D515Z19PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1371 pcs Duomenų lapas 1.8D515Z19PN.pdf2.8D515Z19PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-8690
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D515Z19SA
8D515Z19SA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8D 19C 19#20 SKT PLUG
Sandelyje: 1336 pcs
parsisiųsti: 8D515Z19SA.pdf
RFQ
8D515Z19PN-P316
8D515Z19PN-P316
apibūdinimas: 8D 19C 19#20 PIN PLUG
Sandelyje: 1635 pcs
parsisiųsti: 8D515Z19PN-P316.pdf
RFQ
8D515Z19PN-LC
8D515Z19PN-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE