8D515Z18PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D515Z18PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D515Z18PA-LC.pdf2.8D515Z18PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8D515Z18PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D515Z18PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1133 pcs Duomenų lapas 1.8D515Z18PA-LC.pdf2.8D515Z18PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-8661 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Black Zinc Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp