8D515W19PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D515W19PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D515W19PA-LC.pdf2.8D515W19PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8D515W19PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D515W19PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2100 pcs Duomenų lapas 1.8D515W19PA-LC.pdf2.8D515W19PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-8525 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp