8D515K18PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D515K18PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D515K18PA-LC.pdf2.8D515K18PA-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 818 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
  • Pranešimas
8D515K18PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D515K18PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 818 pcs Duomenų lapas 1.8D515K18PA-LC.pdf2.8D515K18PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Stainless Steel "Shell Finish" Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-8345 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva -
funkcijos Coupling Nut, Firewall Usage Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Stainless Steel, Passivated
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D515K18PN-LC
8D515K18PN-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Sandelyje: 1077 pcs
parsisiųsti: 8D515K18PN-LC.pdf
RFQ
8D515K18SA-LC
8D515K18SA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE