8D515K15PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D515K15PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D515K15PA-LC.pdf2.8D515K15PA-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 726 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 726 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D515K15PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D515K15PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 726 pcs Duomenų lapas 1.8D515K15PA-LC.pdf2.8D515K15PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-15
"Shell" medžiaga Stainless Steel "Shell Finish" Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-8333 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 15
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva -
funkcijos Coupling Nut, Firewall Usage Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Stainless Steel, Passivated