8D515F19SC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D515F19SC-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D515F19SC-LC.pdf2.8D515F19SC-LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D515F19SC-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D515F19SC-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2081 pcs Duomenų lapas 1.8D515F19SC-LC.pdf2.8D515F19SC-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-8251 Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp