8D125W61SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D125W61SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D125W61SB-LC.pdf2.8D125W61SB-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8D125W61SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D125W61SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1636 pcs Duomenų lapas 1.8D125W61SB-LC.pdf2.8D125W61SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-61
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-6606 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 61
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -