8D125W43PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D125W43PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 43POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D125W43PA-LC.pdf2.8D125W43PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D125W43PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D125W43PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 43POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1598 pcs Duomenų lapas 1.8D125W43PA-LC.pdf2.8D125W43PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-43
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-6565 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 43
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -