8D125F24PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D125F24PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 24POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D125F24PA-LC.pdf2.8D125F24PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8D125F24PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D125F24PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 24POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1455 pcs Duomenų lapas 1.8D125F24PA-LC.pdf2.8D125F24PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-24
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-6285 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 24
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 12 (12), 16 (12) Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D125F24BN
8D125F24BN
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8D 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Sandelyje: 1297 pcs
parsisiųsti: 8D125F24BN.pdf
RFQ
8D125F19SN-LC
8D125F19SN-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 19POS INLINE