8D125F11SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D125F11SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 11POS INLINE
Duomenų lapai: 1.8D125F11SB-LC.pdf2.8D125F11SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8D125F11SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D125F11SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 11POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1371 pcs Duomenų lapas 1.8D125F11SB-LC.pdf2.8D125F11SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-11
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-6257 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -