8D123ZC55SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D123ZC55SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: 8D123ZC55SB-LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D123ZC55SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D123ZC55SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1147 pcs Duomenų lapas 8D123ZC55SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-6188 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -