8D123ZC53PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D123ZC53PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 53POS INLINE
Duomenų lapai: 8D123ZC53PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8D123ZC53PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D123ZC53PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 53POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1166 pcs Duomenų lapas 8D123ZC53PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-53
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-6144 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 53
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -