8D115ZC18SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D115ZC18SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 18C 18#20 SKT RECP
Duomenų lapai: 8D115ZC18SB.pdf
  • Pranešimas
8D115ZC18SB specifikacijos
Dalies numeris 8D115ZC18SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1454 pcs Duomenų lapas 8D115ZC18SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-5095
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A