8D115ZC15PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D115ZC15PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 15C 14#20 1#16 PIN RECP
Duomenų lapai: 8D115ZC15PA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D115ZC15PA specifikacijos
Dalies numeris 8D115ZC15PA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas 8D 15C 14#20 1#16 PIN RECP "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1284 pcs Duomenų lapas 8D115ZC15PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A