8D023Z54PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D023Z54PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 53C MIXED PIN RECP
Duomenų lapai: 8D023Z54PN.pdf
  • Pranešimas
8D023Z54PN specifikacijos
Dalies numeris 8D023Z54PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1033 pcs Duomenų lapas 8D023Z54PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-54 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-3290
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Panel Mount
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 5A, 13A, 23A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D023Z54PN-LC
8D023Z54PN-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT