8D023W21PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D023W21PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 21C 21#16 PIN RECP
Duomenų lapai: 1.8D023W21PN.pdf2.8D023W21PN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D023W21PN specifikacijos
Dalies numeris 8D023W21PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1931 pcs Duomenų lapas 1.8D023W21PN.pdf2.8D023W21PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-21 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-3190
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A