8D023F53SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D023F53SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 53C 53#20 SKT RECP
Duomenų lapai: 1.8D023F53SB.pdf2.8D023F53SB.pdf
  • Pranešimas
8D023F53SB specifikacijos
Dalies numeris 8D023F53SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1152 pcs Duomenų lapas 1.8D023F53SB.pdf2.8D023F53SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-53 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-3126
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Panel Mount
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8D023F53SB-LC
8D023F53SB-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT